Nie lubisz robić zakupów? Często zdarza Ci się kupić ubranie, którego później nie nosisz? Chcesz uzupełnić braki w szafie? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś twierdząco, to zapraszam Cię na zakupy ze stylistką. Pomogę Ci wyposażyć garderobę w odpowiednio dobrane elementy odzieży, z których bez trudu stworzysz codzienne stylizacje. Zapomnisz o wstawaniu z myślą: “Znowu nie mam się w co ubrać.” Twoja szafa stanie się sprzymierzeńcem w walce o nowy, lepszy wizerunek.

Na czym polega usługa Zakupów ze stylistą?

Zakupy ze stylistą to usługa, podczas której osobisty stylista – inaczej personal shopper – pomaga klientowi wybierać w sklepach odzieżowych wyroby, które:

  • pasują do jego indywidualnych cech sylwetki, czyli maskują niedoskonałości i podkreślają atuty,
  • współgrają z typem urody, określonym na podstawie analizy kolorystycznej,
  • odzwierciedlają osobowość – ponieważ masz czuć się dobrze ubraną, a nie przebraną,
  • mają wysoką jakość – są wygodne, wykonane starannie z dobrych gatunkowo materiałów, a zatem stanowią nie tyle wydatek, co inwestycję.

Zakupy ze stylistą nie ograniczają się jednak wyłącznie do towarzyszenia klientowi podczas przeglądania ofert galerii handlowych. Moja pomoc rozpoczyna się od spotkania i rozmowy. W swobodnej atmosferze przy kubku kawy opowiesz mi o sobie i swoich oczekiwaniach, dzięki czemu będę w stanie wybierać dla Ciebie stylizacje, w których poczujesz się tak, jakby zostały dla Ciebie stworzone.

Zakupy ze stylistą… i co dalej?

Wiem, że sam zakup ubrań nie rozwiązuje problemów, jakie wiążą się z odpowiednim doborem stylizacji. Właśnie dlatego moja pomoc w ramach tej usługi nie kończy się wraz z opuszczeniem galerii handlowej. Przygotuję dla Ciebie szczegółowe instrukcje łączenia wybranych elementów garderoby. Zdjęcia gotowych stylizacji na różne okazje opatrzę komentarzami, na podstawie których będziesz w stanie tworzyć nowe zestawienia. Szafa, którą razem skomponujemy ma być bowiem minimalistyczna, a jednocześnie pełna możliwości.

Co zyskasz na zakupach ze stylistą?

Nasz cel to stworzenie garderoby, która będzie pracowała na Twoją korzyść i z której będziesz potrafiła/potrafił korzystać. Podczas zakupów nauczysz się także dobierać elementy odzieży odpowiednio do swojej sylwetki, charakteru, stylu życia. Pokażę Ci, jak inwestować w modę, aby nie wpływać negatywnie na środowisko i cieszyć się pięknymi rzeczami przez długie lata.

Oszczędzisz pieniądze na rzeczach, które zupełnie Ci się nie przydadzą. Po zakupach Twoja szafa będzie uzupełniona tylko o takie rzeczy, które będziesz łatwo łączyć i w których będziesz zawsze wyglądać świetnie. Po zakupach otrzymasz zdjęcia stylizacji i porad jak ze sobą kompletować każde ubranie.

Przed zakupami usiądziemy przy kawie i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach czy wątpliwościach tak, abym mogła Cię lepiej poznać i przygotować wizję wspólnych zakupów. Zakupy odbywają się w galerii handlowej i w zależności od Twoich potrzeb poszukam ubrań i dodatków, które w zupełności wykorzystasz w danym sezonie.

400 zł za 2 h – każda kolejna godzina 200 zł.

 

 

Zakupy ze stylistką online – jeśli nie masz czasu na tradycyjne zakupy…

Zapraszam Cię na zakupy internetowe ze stylistką. To ekologiczne i wygodne rozwiązanie – możemy stworzyć Twoją nową garderobę nawet bez wychodzenia z domu. Budżet zakupowy zawsze ustalany jest indywidualnie, lecz kupując online wydajesz mniej, co stanowi dodatkowy atut tej usługi. Nie martw się również doborem właściwego rozmiaru. Zakupy online ze stylistką obejmują także pomoc w dokonaniu prawidłowych pomiarów ciała.

Spersonalizowany katalog z linkami do wybranych przeze mnie ubrań i dodatków (wszystko w ustalonym budżecie), a także kolaż z 30 gotowymi stylizacjami z wybranych rzeczy na cały miesiąc.

Po otrzymaniu ankiety, przygotuję dla Ciebie plik z linkami do sklepów i ubrań wybranych przeze mnie. Możesz je zakupić w miarę upływu czasu, jeśli nie chcesz zrobić tego za jednym razem. Z wybranych ubrań i dodatków stworzę kolaż ze stylizacjami, które wpasują się w Twoje potrzeby, styl życia i sylwetkę.

1000 zł.