Porządki w szafie

Porządki w szafie – to właśnie od nich zaczyna się efektowną metamorfozę swojego wizerunku. Funkcjonalną garderobę tworzą elementy odzieży, które podkreślają atuty Twojej sylwetki. Liczy się fason, kolor, a nawet rodzaj materiału. Zwieńczenie stanowią dodatki, które mogą być “wisienką na torcie”. Pamiętaj, że to stylizacja, a tym samym pierwsze wrażenie, tworzy Twój wizerunek i jest nieodłączną częścią Ciebie, dlatego powinnaś/powinieneś czuć się w niej dobrze.

Proponuję Ci reorganizację garderoby

Usługa “Przegląd szafy” polega na naszej współpracy we wspólnie obranym celu. Opowiedz mi o sobie, o tym co lubisz nosić i w czym dobrze się czujesz, a ja pomogę Ci znaleźć lepszą wersję Twojego stylu. Porządki w szafie ze stylistką nie muszą sprowadzać się do wyrzucenia z niej dosłownie każdego ubrania – wręcz przeciwnie – ponieważ wiem, jak ważne jest dbanie o środowisko, zawsze staram się maksymalnie ograniczyć wymianę odzieży na nową.

Reorganizacja szafy to nie wszystko

Porządki w szafie ze stylistką to dopiero początek naszej wspólnej modowej przygody. Kiedy usuniemy z Twojej garderoby to, co nie służy Twojemu wizerunkowi, pomogę Ci uzupełnić braki z rozwagą i w myśl ekologicznego minimalizmu. Nie musisz posiadać tony ubrań, aby każdego dnia tworzyć świeże stylizacje. W tym przypadku mniej znaczy więcej – musisz tylko nauczyć się dobrze wybierać i łączyć elementy garderoby w sposób, który najbardziej sprzyja Twojej urodzie. Przegląd szafy ze stylistką służy właśnie temu, abym miała szansę pokazać Ci, jak kupować ubrania z rozwagą. Jeśli nie lubisz zakupów, to przekonasz się, że zabawa modą może sprawiać wielką przyjemność.

Uporządkowanie szafy ze stylistką – co na tym zyskasz?

Przegląd szafy pozwoli Ci pozbyć się z garderoby rzeczy, których i tak nie nosisz oraz tych, w których źle się czujesz lub które zwyczajnie do Ciebie nie pasują. Kluczem do atrakcyjnego wyglądu jest bowiem dobieranie ubrań pod kątem indywidualnych cech sylwetki i typu urody. Aby dobrze się prezentować, musisz także czuć się pewnie w wybranej stylizacji, dlatego dobierając dla Ciebie ubrania, wezmę pod uwagę również Twój charakter, upodobania i styl życia)

Jak działa Przegląd szafy?

Rezerwując usługę Przeglądu szafy, decydujesz się na ważny krok ku zmianie swojego stylu na lepsze. Reorganizację garderoby przeprowadzam z Tobą osobiście, a w trakcie wizyty i rozmowy staram się dowiedzieć o Tobie jak najwięcej i poznać Cię bliżej. To dzięki temu będę w stanie zaproponować Ci nowe elementy odzieży, którymi zastąpisz te niewłaściwie dobrane. Podpowiem Ci, co i gdzie kupować, a także na co zwrócić uwagę podczas wybierania ubrań. Pamiętaj, że jakość tkanin i szycia ma znaczenie – to ona sprawia, że stylizacja prezentuje się efektownie, a wyrób służy nam przez długie lata z równie efektownym wyglądem.

Być może potowarzyszę Ci także na zakupach?

Zyskasz miejsce na nowe rzeczy w szafie, gotowe stylizacje z ubrań, które już posiadasz. Ode mnie dowiesz się o sztuczkach stylizacyjnych, sfotografuje przygotowane stylizacje i zrobimy listę rzeczy, o które uzupełnisz swoją garderobę. Dostaniesz ode mnie rekomendacje, w jakich sklepach szukać ubrań oraz dodatków i na co zwracać uwagę przy ich kupowaniu..

Umawiasz się ze mną na przegląd szafy w swoim domu. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, a ja poznam Cię lepiej i pomogę Ci wskazać ścieżkę Twojego nowego wizerunku. Pozbędziesz się rzeczy, które nie pasują do Twojej osobowości, sylwetki albo Twojego stylu życia..

600 zł za 3 h – każda następna godzina 200 zł.