O mnie

Mam na imię Karolina

Chciałabym podzielić się z Tobą moją misją

Dlaczego zostałam osobistą stylistką? Całe życie byłam osobą kreatywną i udzielałam się artystycznie w różnych dziedzinach - aktorstwie i muzyce. Moda i stylizacja sprawiały mi wiele frajdy, a teraz największą satysfakcję czerpię z uśmiechu i pewności siebie moich klientów.

Ukończyłam rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, a 3 lata po tym zdobyłam dyplom muzyka wokalisty w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Artystyczna ścieżka pozwoliła mi spojrzeć inaczej na ubiór - na scenie lubię kreować wizerunek kolorowego ptaka. Na co dzień zależy mi na tym, aby odzwierciedlał mój profesjonalizm, ale jednocześnie otwartość na ludzi. Jestem osobą skupioną na jednostce, fascynuje mnie różnorodność osobowości, stylu, zawodów i historii życiowych.

Szkoliłam się u najlepszych stylistek osobistych w Polsce, organizowałam warsztaty o wpływie branży modowej na naszą planetę, pomagam w procesie samoakceptacji kobiet i promuję zrównoważone podejście do zakupów. Stawiam na jakość ubrań, a nie na ich ilość.

Chcę pomóc Ci podnieść swoją pewność siebie i poczuć się dobrze w swojej skórze i swoich ubraniach. Bez względu na rozmiar, trendy czy kanony piękna (które, de facto, zmieniają się z dekady na dekadę). Żyjemy w czasach, gdzie pierwsze wrażenie to tylko kilka sekund - pomogę Ci wybrać te ubrania, które będą Cię wyrażać najlepiej. Przede wszystkim skompletuję garderobę, z której będziesz korzystać w 100%, a tworzenie świetnych stylizacji stanie się „bułką z masłem”.

Bardzo bliskim mi tematem jest globalny kryzys związany z przemysłem modowym, który znacząco obciąża naszą planetę. Będąc osobistą stylistką poczuwam się do obowiązku uświadamiania innych, jaki jest wpływ każdej naszej decyzji zakupowej na zanieczyszczenie środowiska.

Zagłębiając się w ten temat, zmartwiło mnie bardzo to, że lubiąc modę i piękne rzeczy, sama przykładam do tego rękę. Jednocześnie dowiedziałam się, że można wciąż świetnie wyglądać i znajdywać perełki przy zminimalizowanym koszcie tego zanieczyszczenia. Z tego względu chciałabym pokazać Ci jak świadomie robić zakupy i uporządkować swoją garderobę w Twoim stylu, tak aby służyła Ci jak najdłużej, ponieważ cenię sobie Twój czas i naszą planetę.

Brzmi zachęcająco?

Sprawdź w czym mogę Ci pomóc

Zobacz moje usługi

Umów się na konsultację

Skorzystaj z oferty

Sprawdź korzyści z moich usług

Zaoszczędzony czas i pieniądze na zakup nieodpowiednich ubrań
Profesjonalna obsługa
Inwestycja w swój wizerunek i ubrania najlepszej jakości
Indywidualne podejście, moja otwartość i zrozumienie Twoich potrzeb
Stylizacyjne wskazówki, które możesz wprowadzić od zaraz
Zrównoważone podejście do mody
Pomagam podnieść Ci pewności siebie
Odnajdziesz swój styl zgodny z Twoją osobowością