All Posts

Trendy modowe zima i jesień 2021/22
Jakie trendy będą królowały w sezonie jesień-zima 2021?

Jesień to ta pora roku, gdy powoli chowamy letnie, zwiewne sukienki, a wyciągamy grube płaszcze i ciepłe obuwie. Jednak co, gdy zasoby naszej garderoby okażą się niewystarczające, by pozostać na bieżąco ze zmieniającymi się trendami? Jeśli zastanawiacie się, co będzie modne w sezonie jesień-zima 2021, to koniecznie przeczytajcie dzisiejszy artykuł.

Kto wyznacza trendy w modzie?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, skąd się biorą trendy w modzie? Wbrew pozorom nie są one kwestią przypadku, ani też nie zawsze odzwierciedlają wizje projektantów. Trendy modowe są wynikiem wielu analiz, poprzedzonych researchem tzw. trendforecasterów. To właśnie ich zadaniem jest przewidywać, co będzie “na topie” i to nawet z 2-letnim wyprzedzeniem! Przyjrzyjmy się więc temu, na czym polega ich praca.

Strój na rozmowę o pracę
Jak dobrać odpowiedni strój na rozmowę kwalifikacyjną?

Rozmowa o pracę dla większości z nas jest ważnym i nierzadko stresującym przeżyciem. Kilkanaście minut z rekruterem może zaważyć na naszej przyszłości, dlatego, gdy zostajemy zaproszeni na spotkanie w naszej głowie zaczynają kłębić się rozmaite pytania. Jednym z nich jest to, jak ubrać się na rozmowę o pracę? W dzisiejszym artykule postaram się przekazać Wam kilka istotnych wskazówek, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, dzięki odpowiedniemu skompletowaniu ubioru.