Wszyscy kochają piękno efektownej metamorfozy. Teraz to Ty możesz odegrać w tej przemianie główną rolę. Jeśli czujesz, że to odpowiedni moment na jakąś zmianę w swoim życiu – zacznij od wizerunku. Twój indywidualny styl może stać się bowiem tym, co będzie napędzać Cię do dalszych kroków. Zyskasz większą wiarę w siebie, odwagę i otwartość na nowe wyzwania. Metamorfozy ze stylistką są kompleksowe, dlatego przemianie ulegnie nie tylko Twój wygląd zewnętrzny, ale również Twoje wnętrze i nastawienie do świata. Gwarantuję, że poczujesz się lepiej we własnej skórze, a to doda Ci energii do działania!

Na czym polega metamorfoza wizerunku?

Kompleksowa usługa metamorfozy, którą Ci proponuję to częściowe połączenie konsultacji, przeglądu szafy i zakupów ze stylistką, zwieńczone sesją zdjęciową, która będzie dla Ciebie pamiątką, na całe życie. Trzydniowa przemiana ma na celu budowanie poczucia własnej wartości – nie polega więc tylko na wymianie ubrań – metamorfoza wizerunku wpłynie na Twoje samopoczucie i samoakceptację.

Jak wygląda mój plan na Twoją metamorfozę?

Pierwszego dnia spotkamy się, aby porozmawiać i bliżej się poznać. Pozwoli mi to nie tylko dopasować ubrania do Twojej sylwetki i typu urody, ale również do Twojego charakteru i sposobu bycia. Dzięki temu błyskawicznie odnajdziesz się w nowych stylizacjach, będziesz czuła się wygodnie i komfortowo. Przejrzę także Twoją szafę i zaplanuję dalszy przebieg metamorfozy w sposób, który pozwoli nam uzyskać najbardziej spektakularny rezultat.

Drugiego dnia naszym celem stanie się metamorfoza sylwetki, polegająca na dobieraniu ubrań w sposób, który pozwala podkreślać atuty i kamuflować niedoskonałości. Podpowiem Ci, jak wybierać dla siebie elementy garderoby i na co zwracać szczególną uwagę. Moje wskazówki z pewnością pozwolą Ci dokonywać bardziej świadomych zakupów również samodzielnie – dzięki temu do Twojej szafy nie trafią już ubrania, w których mogłabyś źle się zaprezentować.

Trzeci dzień to dzień metamorfozy fryzury, makijażu i stylizacji. To Twój wielki finał, w którym będziesz mogła ujrzeć nową siebie. Efekty naszej wspólnej pracy uwiecznimy na fotografiach podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zapewniam Cię, że na ujęciach dojrzysz pewną siebie, atrakcyjną kobietę, która ma swój styl i doskonale czuje się we własnym ciele.

Co zyskujesz dzięki metamorfozie?

Metamorfoza to trzy intensywne dni, podczas których zyskasz nową fryzurę i przeorganizujesz swoją garderobę. Nauczysz się ubierać, tak aby wyglądać i czuć się dobrze oraz dowiesz się, jaki makijaż jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Będę towarzyszyła Ci nie tylko podczas tej krótkiej przygody, ale również później, kiedy będziesz potrzebowała mojego wsparcia. Przygotuję zdjęcia gotowych stylizacji oraz porady, które podpowiedzą Ci jak komponować kolejne zestawienia. Jeśli zagubisz się w swojej nowej garderobie, będę do Twojej dyspozycji przez kolejny miesiąc – możesz skonsultować ze mną swoje problemy i wątpliwości telefonicznie lub online.

Nową fryzurę, świetny makijaż, pamiątkowe zdjęcia z sesji, niezapomniane wspomnienia, a przede wszystkim nowy wizerunek. Twoja szafa będzie uzupełniona tylko o takie rzeczy, które będziesz łatwo łączyć i w których będziesz zawsze wyglądać świetnie. Po zakupach otrzymasz zdjęcia stylizacji i porad jak ze sobą kompletować każde ubranie oraz moje miesięczne wsparcie konsultacyjne.

W pierwszy dzień spotkamy i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach tak, abym mogła Cię lepiej poznać i przygotować wizję Twojej metamorfozy. W ten dzień również przeprowadzę przegląd Twojej szafy. W drugi dzień wybierzesz się ze mną na zakupy w galerii handlowej i poszukam ubrań i dodatków, które w zupełności wykorzystasz w danym sezonie, a także na sesji zdjęciowej.

Trzeci dzień poświęcony będzie na Twoją wizytę u stylisty fryzur, makijaż i sesję zdjęciową.
Wszystkie usługi odbywają się w Krakowie. Możesz poszerzyć pakiet metamorfozy o przegląd szafy.

Indywidualny – od 2500 zł