Voucher

Szukasz niepowtarzalnego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Bon podarunkowy na usługi osobistej stylistki może okazać się strzałem w dziesiątkę. Niezależnie od tego, co wybierzesz – Konsultacje, Przegląd szafy, a może Metamorfozę – voucher pozwoli obdarowanej osobie poczuć się naprawdę wyjątkowo. Usługa będzie w pełni spersonalizowana i dostosowana do potrzeb klienta, dlatego nie musisz martwić się o dobre samopoczucie tego, komu chcesz sprawić przyjemność.

Niezwykły pomysł na prezent

Kwiaty, czekoladki, biżuteria… to wszystko już było. Jeśli szukasz prezentu, który naprawdę zrobi na kimś wielkie wrażenie, zarezerwuj bon upominkowy na usługi stylistki. Do wyboru masz między innymi voucher upominkowy na konsultacje, w trakcie których porozmawiam z obdarowaną osobą, udzielę jej praktycznych porad wizerunkowych i pomogę wprowadzić korzystne zmiany do jej garderoby oraz udoskonalę jej metody kupowania nowych ubrań. 

Inne bony obejmują również usługę Przeglądu szafy lub Metamorfozy. Pierwszą opcję polecam dla tych osób, które nie potrzebują całkowitej zmiany wizerunku, a jedynie pomocy w zmianie stylu ubierania się. Metamorfoza będzie natomiast doskonałym prezentem, jeżeli uważasz, że efektowna przemiana jest dokładnie tym, co uszczęśliwi bliską Ci osobę i doda jej pozytywnej energii do działania. Karty podarunkowe na metamorfozę ze stylistką sprawdzą się szczególnie wtedy, kiedy szukasz prezentu, który zrobi ogromne wrażenie lub kiedy szukasz upominku “na ostatnią chwilę“.

Pamiętaj, że voucher upominkowy na inne usługi jest dostępny także w wersji łączonej (Przegląd szafy + Zakupy ze stylistką). 

Dlaczego warto wybrać bon podarunkowy na zakupy ze stylistką?

Voucher na usługi stylistki to coś więcej, niż podarowanie bliskiej osobie szansy na skorzystanie z pomocy profesjonalistki. To również okazja, aby pozwolić jej lub jemu poczuć się wyjątkowo i miło spędzić czas. Dołożę wszelkich starań, aby obdarowana osoba wykorzystała swój bon prezentowy w przyjemnej, swobodnej atmosferze.

Jeśli zdecydujesz się zamówić voucher na zakupy ze stylistką, to wraz z adresatem prezentu udam się na zakupy do galerii handlowej i:

  • pomogę jej/jemu wybrać ubrania pasujące do typu sylwetki, urody i osobowości,
  • udzielę wskazówek odnośnie łączenia elementów garderoby w gotowe stylizacje na każdą okazję, 
  • podpowiem, na co zwracać uwagę podczas zakupów. 

Z kolei wybierając bon prezentowy na Przegląd szafy, zarezerwujesz bliskiej osobie spotkanie, podczas którego:

  • wyeliminujemy z jej/jego szafy wszystkie ubrania, które nie pasują do nowego wizerunku,
  • przygotujemy listę zakupową – sprawdzimy, czego brakuje w odnowionej szafie,
  • zaplanujemy nowe stylizacje z wykorzystaniem elementów garderoby dobranych do sylwetki i potrzeb. 

Nie jesteś pewna/pewien, co wybrać? Skontaktuj się ze mną – w formularzu podaj imię obdarowanej osoby oraz okazję, na jaką szykujesz dla niej prezent. 

Imienny voucher na wybrane usługi – zakupy ze stylistyką, przegląd szafy lub obydwie usługi w pakiecie.

Wypełnij formularz kontaktowy, informując mnie o chęci zakupienia voucher’a – podaj takie informacje jak imię osoby, dla której jest voucher, okazja i miasto, w którym usługa będzie realizowana. Wrócę do Ciebie jak najszybciej.

Voucher na zakupy do 5 h – 1000 zł, Voucher na przegląd Szafy do 4h – 800 zł, Voucher na przegląd szafy i zakupy – 1600 zł.