Nie jesteś pewna/pewien, czy potrzebujesz pomocy osobistego stylisty? A może obawiasz się drastycznej zmiany wizerunku? Skorzystaj z opcji darmowej konsultacji, aby przekonać się, czy pomoc stylistki jest tym, czego właśnie szukasz. Wystarczy, że zadzwonisz i umówimy się na krótkie spotkanie. Podczas rozmowy, która pozwoli nam poznać się bliżej, zdecydujesz, czy wspólny przegląd szafy lub zakupy będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Pamiętaj, konsultacja stylistyczna do 45 minut jest darmowa i niezobowiązująca.

Poznaj swojego sprzymierzeńca

Celem mojej oferty jest pomoc osobom, które:

  • zagubiły się w temacie mody,
  • nie wiedzą, jaki jest ich styl,
  • nie radzą sobie z komponowaniem stylizacji i z kupowaniem nowych ubrań,
  • pragną zmienić swój wizerunek,
  • chcą lepiej czuć się w swoich ubraniach i zmienić nastawienie do samych siebie.

Jeśli jesteś którąś z tych osób, zapraszam Cię do skorzystania z usługi, jaką jest konsultacja wizerunkowa. Nawet krótka, lecz bezpośrednia rozmowa pozwoli nam poznać się bliżej. Ja będę w stanie lepiej odczytać Twoje potrzeby i oczekiwania, a Ty zdecydujesz, czy jestem odpowiednią osobą, aby pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy.

Kto wie… być może nawet się polubimy?

Konsultacje ze stylistką – co zyskujesz?

Decydując się na konsultację online nie tracisz niczego, możesz za to wiele zyskać. Podczas konsultacji mogę z łatwością określić Twój typ sylwetki i urody, co pozwoli mi przygotować praktyczne wskazówki wizerunkowe, którymi możesz kierować się, aby zreorganizować swoją garderobę samodzielnie. Krótkie spotkanie nie daje możliwości przeprowadzenia pełnej metamorfozy, jednak otwiera przed nami drogę możliwej współpracy. To Ty zadecydujesz, czy zechcesz rozpocząć ze mną swoją przygodę z poszukiwaniem nowego wizerunku. Jeśli jesteś na “tak“, następnym krokiem będzie Przegląd szafy lub Zakupy ze stylistką, podczas których nie tylko pozbędziemy się niewłaściwie dobranej garderoby, ale również zastąpimy ją nowymi, rozważnie dobranymi ubraniami na różne okazje.

Konsultacja wizerunkowa bez wychodzenia z domu?

Jeśli nie masz czasu na spotkanie przy kawie, wypróbuj konsultacje online. Taka rozmowa może okazać się równie owocnym początkiem współpracy. Konsultacja stylistyczna online może obejmować nie tylko określenie stylu, fasonów i kolorów, które do Ciebie pasują, ale również wskazanie Ci konkretnych ofert sklepów internetowych, w których znajdziesz odzież skrojoną dla Ciebie.